جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

صنعت

صنعت

بخش صنایع معدنی نوآوری پیشرو در معدن و صنایع معدنی

با افزایش تقاضای جهانی برای مواد معدنی، نیاز به راه‎حل های نوآورانه در معدن و صنایع معدنی به طور فزاینده‎ای آشکار می‎شود. در شرکت مهندسین مشاور کاوشگران، ما نقش مهمی که فنآوری، برتری مهندسی، و تخصص صنعتی در شکل‌دهی آینده این بخش ایفا می‌کنند را درک می‌کنیم. مفتخریم که تلاش‌های خود را در جهت پیشبرد ابتکارات آینده‌نگر و ارائه راه‌حل‌های جامع در سراسر زنجیره ارزش تأمین مواد معدنی، به کار ببندیم. شرکت مهندسین مشاور کاوشگران با بیش از چهار دهه تجربه در مطالعات زمین‎شناسی و اکتشاف معدنی، عملیات معدنی و فرآوری مواد معدنی، به عنوان پیشرو در این صنعت است. تعهد ما به تعالی در سبد خدمات متنوع ما مشهود است، که هر جنبه‎ای از فرآیند معدن‎کاری، از اکتشاف اولیه تا تحویل محصول نهایی را در بر می‎گیرد.

بخش صنایع معدنی ما بر طیفی از خدمات مهندسی نظارت می‏کند که تمامی جنبه‎های معدن و صنایع معدنی را پوشش می‏دهد. از مفهوم‌سازی تا اجرا، شامل بازخوانی مدارک فنی موجود، تهیه بسته طراحی مفهومی، برآورد اولیه احجام و قیمت قرارداد، تهیه اسناد مناقصه، مشارکت در برگزاری مناقصات و تنظیم قرارداد پیمانکاران منتخب تا نظارت عالیه و نظارت کارگاهی و نظارت کیفی(بازرسی تجهیزات) را پوشش میدهد.

 و در آخر موفقیت در معدن و صنایع معدنی بیش از تخصص فنی، نیاز به همکاری و مشارکت بین ارکان پروژه دارد. شرکت مهندسین مشاور کاوشگران به ایجاد روابط قوی با مشتریان، سهامداران و ارائه‏دهندگان فنآوری برای دستیابی به اهداف مشترک و ایجاد موفقیت متقابل اعتقاد دارد.

تماس با تیم صنعت

خدمات ما در صنعت

در چشم‏انداز پویای معدن و صنایع معدنی، مدیریت اثربخش پروژه از اهمیت بالایی برخوردار است. بخش صنایع معدنی در هدایت پروژه‌ها از ابتدای ایده تا تکمیل پروژه، از انسجام و یکپارچگی در حوزه‌های مختلف مهندسی اطمینان می‌دهد و از توسعه زیرساخت‌ها (جاده‌ها، آب، برق، گاز طبیعی، ارتباطات) تا ارزیابی‌های اقتصادی و مدیریت ریسک، نظارت عاليه  و کارگاهی به منظور كنترل و تأييد فعاليت هاي پيمانكار EPC یا پیمانکاران مختلف مهندسی، تامین و اجرا را در برمیگیرد.

چارت سازمانی

پروژه های انجام شده