تاریخچه کاوشگران

شرکت مهندسین مشاور کاوشگران در سال 1362در تهران تاسیس شده است. در حال حاضر این شرکت در زمینه هایی مانن : پی جویی، ذخایر مواد معدنی، زمسن شناسی و ژئوشیمی، اکتشاف و استخراج معادن، فرآوری مواد معدنی، صنایع فلزی و غیر فلزی، ؤئوتکنیک و سازه، محیط زیست، مدیریت طرح (MC)، خدمات مهندسی، خرید، نصب و راه اندازیچروژه ها (EPC)، مطالعات فنی و اقتصادی و کنترل پروژه در حال فعالیت می باشد.

شرکت مهندسین مشاور کاوشگران با سابقه ترین مهندسین مشاور در زمینه فعالیت های معدنی در ایران بوده و با اخذ رتبه بندی از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری تاکنون، خدمات مهندسی گسترده ای در زمینه های مختلف را به کارفرمایان دولتی و خصوصی از جمله وزارت صنایع و معادن، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، صنایع فولاد ایران، صنایع مس ایران، سازمان زمین شناسی و اکتشاف معدنی کشور، وزارت راه و ترابری، وزارت نیرو، بانک صنعت و معدن و ... ارائه کرده است. مهندسین مشاور کاوشگران تاکنون بیش از 400پروژه در زمینه های مختلف و در مقیاس های گوناگون را به انجام رسانده است.

این شرکت با توجه به توانایی در مدیریت و سیستم کنترل کیفی پیشرفته، در سال 1384 موفق به اخذ گواهی 9001:2008ISO گردید و در ادامه با اخذ گواهینامه های: 1801:2007OHSAS، 14001:2004ISO در سال 1393 سیستم مدیریت یکپارچه کیفیت (IMS) را در سازمان خود پیاده سازی کرد.

این شرکت با پیاده سازی نظام مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست(HSE) کیفیت فراگیر، سلامت و ایمنی پرسنل را سرلوحه کار خود قرار داده است.